CRA SD-WAN

CRA SD-WAN

Nákladově efektivní, spolehlivé a bezpečné datové propojení všech Vašich lokalit, datového centra anebo cloudu.

Využíváte stále více cloudové aplikace jako třeba Office 365 nebo přemýšlíte o přesunutí infrastruktury do cloudu? Roste Vám počet zařízení v podnikové síti a narážíte na limity Vaší pobočkové sítě? Řešením je nová služba CRA SD-WAN.

Co je CRA SD-WAN?

S postupující digitální transformací rostou i nároky na podnikovou síťovou infrastrukturu, která musí být schopna pružně a pohotově reagovat na stále se měnící požadavky. Na potřeby podniků posílit proces digitalizace reagují i České Radiokomunikace. Služba CRA SD-WAN optimalizuje podnikové sítě pomocí softwarových nástrojů nebo virtualizace s využitím technologií od společnosti Fortinet. Služba sleduje všechna spojení ve Vaší podnikové síti (MPLS VPN, Internet, xDSL či LTE/5G) a dynamicky směruje provoz tak, aby jednotlivá spojení byla co nejlépe využita. Zabezpečuje tak optimální využití šířky pásma a prioritizaci Vašich kritických aplikací a protokolů. Díky službě CRA SD-WAN bude celá Vaše podniková síť navíc řízena centrálně a všechny informace o síti, cloudu a bezpečnosti budete mít na jednom místě. Integrovanou součástí služby CRA SD-WAN jsou i služby bezpečnosti a je jen na Vás, jak silnou bezpečnost si pro svoji síť nastavíte.

Rychlé spuštění služby

Rychlé spuštění služby

Novou podnikovou síť vám zprovozníme rychle a bez zbytečných průtahů.

Prioritizace aplikací

Prioritizace aplikací

Sami si určujete, které aplikace jsou pro vás nejdůležitější. Optimalizace šířky pásma a výkonnostních parametrů zajistí maximální výkon a produktivitu Vašich aplikací.

Optimalizace nákladů

Optimalizace nákladů

Ušetříte ze datovou konektivitu a kompletní správu Vaší sítě necháte na nás.

Cloudová integrace

Cloudová integrace

Bezproblémové rozšíření Vaší sítě do různých veřejných cloudů a platforem jako je Azure či Google nebo do našeho CRA privátního cloudu.

Bezpečnost

Bezpečnost

Integrovaná ochrana před vnějšími hrozbami a snížení bezpečnostních rizik. Je jen na Vás, jak silnou bezpečnost si pro Vaši síť nastavíte.

Centrální správa a monitoring

Centrální správa a monitoring

Správa a monitoring celé Vaší sítě včetně cloudu a bezpečnosti na jednom místě.

Co všechno je součástí služby CRA SD-WAN?

  • Konzultace a návrh technického řešení na míru Vašim požadavkům
  • Hardware a software od renomovaného výrobce Fortinet
  • Datová konektivita CRA MPLS, připojení k CRA Internetu nebo Vaše vlastní internetová konektivita
  • Integrace do zvoleného cloudového prostředí
  • Profesionální instalace ve Vašich lokalitách
  • Kompletní správa celého řešení včetně správy změn (Change Management)
  • Přístup do informačního portálu o stavu sítě a zabezpečení
  • CRA Helpdesk a podpora 24 x 7 x 365
Co všechno je součástí služby CRA SD-WAN?

Zaujala vás služba CRA SD-WAN?

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.