CRA BareMetal as a Service (BMaaS)
 

CRA BareMetal as a Service (BMaaS)

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem fyzických serverů specializovaných
na konkrétní typy úloh vám pomůže zvládnout vysokou zátěž.

Jestli u vás denně zpracováváte velké množství dat, pracujete se složitou grafikou nebo s videem ve vysokém rozlišení, oceníte vysoký výpočetní výkon, který si s obrovským množstvím dat rychle poradí. Přesně v tu chvíli, kdy ho potřebujete. Stačí si pronajmout náš fyzický server.

Pronájem serverů využijete především v oblasti umělé inteligence (AI) a strojového učení (machine learning), v oblasti BigData nebo při provozování náročných aplikací.

CRA BareMetal as a Service získáte na počkání přístup k vyhrazené části systému a s tím i potřebný výkon. Záleží jen na vás, jakým způsobem a jak dlouho ho budete využívat.

Vyzkoušejte CRA BareMetal as a Service (BMaaS)   

Proč si naši zákazníci pořizují zálohu na fyzických serverech jako službu

BMaaS od CRA si zákazníci často pořizují jako součást cloudového řešení. Získávají tím další (a tedy větší) kapacitu pro odbavení výpočetně složitých úloh.

Celkovou zátěž totiž mohou jednoduše rozložit.

Službu můžete začít využívat hned

Servery vám připravíme okamžitě.

BMaaS je součástí našich cloudových řešení

Podle potřeby tak můžete zátěž rozložit mezi různé cloudové systémy.

Nastavení můžete přizpůsobit konkrétním typům úloh

Pro specifické “workloady” využijte speciální konfigurace, které práci serverů zrychlí.

Získáte garantovaný výkon

A vše máte jen pro sebe. CPU, RAM, zkrátka celý server.

Servery na míru a bez starostí

Servery na míru a bez starostí

Řekněte nám, co je pro váš business klíčové a pro jaké úlohy potřebujete výpočetní výkon. My vám podle toho připravíme konfiguraci serverů na míru a o vše se postaráme. Získáte tak vysoce zabezpečené řešení a vaše data zůstanou bezpečně v ČR.

Rádi Vám řekneme víc osobně

Infrastrukturu stavíme tak, aby byla připravená na uchovávání nebo zpracování osobních dat. Na zabezpečení datových center a cloudových služeb jsme vždy kladli velký důraz. Interní směrnice máme natolik přísné, že jsou v souladu s GDRP už teď. Ať se jedná o osobní data nebo dokonce citlivá osobní data.

Co v praxi získáte s naším BMaaS řešením

Vysoký výkon díky grafickým čipům

O vysoký výpočetní výkon, který získáte a díky kterému zefektivníte svou práci s daty, se starají fyzické servery, které jsou vybavené NVIDIA grafickým čipem.

Nástroj pro práci s grafikou, videoobsahem a AI

Servery vybavené čipy NVIDIA využijete při zpracování videoobsahu (např. zpracování videa v 4K rozlišení), při práci s umělou inteligencí (AI) nebo např. při transcodingu vektorové grafiky.

Servery pro deep learningové frameworky a řešení výpočetně náročných úloh

Jsou vhodné taky na práci s tzv. deep learningovými frameworky (např. TensorFlow, PyTorch nebo MXNet), pro práci s výpočetními clustery (High-performance computing), které slouží pro zpracovávání náročné grafiky a na renderování filmových scén či výpočtu složitých matematických nebo fyzikálních operací.

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.