DTT Digitální Vysílání
 

DTT Digitální Vysílání

Nabídněte divákům televizní vysílání v té nejvyšší kvalitě. Celoplošně nebo regionálně. Bez překážek.

Nejrozšířenější způsob přenosu TV signálu v ČR

Díky digitálnímu televiznímu vysílání ve standardu DTT vaši diváci získají spolehlivý příjem TV signálu v nejvyšší dostupné kvalitě, přičemž jim k tomu stačí jediná anténa. Standard DTT je v České republice nejrozšířenější formou příjmu.

Vyzkoušejte DTT Digitální Vysílání   

Výhody DTT

Pokrytí 99,6 % obyvatel

Vynikající a garantovaná dostupnost signálu až 99,99 % času

Stabilní obraz a zvuk i v členitých a odlehlých oblastech ČR

Nejrozšířenější forma příjmu TV signálu v ČR

Zajistíme pro vás všechny vysílací služby. Včetně kontribuce a distribuce signálů na televizní vysílače.

Zajistíme pro vás všechny vysílací služby. Včetně kontribuce a distribuce signálů na televizní vysílače.

Nabízíme technické řešení vysílacích multiplexů, které provozujeme na vlastních věžích. Využíváme pokročilé a ověřené vysílací a anténní systémy.

Rádi Vám řekneme víc

Infrastrukturu stavíme tak, aby byla připravená na uchovávání nebo zpracování osobních nebo dokonce citlivých osobních dat. Potřebujete infrastrukturu, která odpovídá požadavkům GDPR? Můžete se na nás spolehnout.

Podporujeme svět televize a internetu

Další výhody

Technologie vybíráme nejen podle parametrů, ale také podle toho, jak jsou šetrné k životnímu prostředí. Pro příjem TV signálu všech našich multiplexů divákům stačí jediná anténa.

Pokrytí 99,6 % obyvatel

Programová nabídka digitálních multiplexů

Další výhody

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.