CRA HbbTV
 

CRA HbbTV

Nabídněte svým divákům přímou interakci v TV vysílání. Spojte výhody digitální televize a nekonečné možnosti internetu.

Díky HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) propojíte své digitální televizní vysílání s internetem a zpřístupníte divákovi celou řadu interaktivních funkcí.

Jste divák? Podívejte se, jak lze využít červené tlačítko.

Vyzkoušejte CRA HbbTV   

Výhody HbbTV

S HbbTV počítá většina výrobců

Technologii podporuje většina výrobců televizorů a set-top boxů.

Nové možnosti reklamy a inzerce

Nepřehlédnutelný reklamní formát, neexistence bannerové slepoty, Neexistence adblockerů.

HbbTV Multiscreen

Nabízí možnost propojení např. s telefonem nebo tabletem.

Pohodlné ovládání

Ovládání a funkce jsou u všech výrobců sjednocené a stejné. Uživatel se nemusí učit nic nového.

O HbbTV

O HbbTV

Výhodou HbbTV oproti klasickým SMART TV aplikacím je, že váš divák neopustí vysílaný pořad a zůstane “váš”. Stisknutím jednoho tlačítka mu na pozadí sledovaného pořadu nabídnete víc informací o pořadu a hercích, bonusové materiály, hry anebo možnost si koupit zboží, které zrovna zahlédl.

Rádi Vám řekneme víc

Infrastrukturu stavíme tak, aby byla připravená na uchovávání nebo zpracování osobních nebo dokonce citlivých osobních dat. Potřebujete infrastrukturu, která odpovídá požadavkům GDPR? Můžete se na nás spolehnout.

HbbTV má vždycky něco navíc

 • Archiv pořadů
 • Videotéka (video on demand)
 • Zpravodajství
 • Počasí
 • Hry
 • Internetové vysílání
 • Rozšířený programový průvodce

Objevte interaktivní reklamy v televizi

Představte si, že sledujete reklamu na nový model auta, které si chcete vyzkoušet. Stačí jen stisknout tlačítko a máte objednanou testovací jízdu. Hned. Během vysílání. Nebo výprodej v módním e-shopu. Chcete mít jistotu, že se na vás dostane. Stiskněte tlačítko a je to. Stačila jen televize. CRA HbbTV vám přináší nové možnosti inzerce ve vašem vysílání. Jedná se o tzv. hybridní reklamu, případně programatickou TV reklamu.

Jaké reklamní formáty se nejvíc využívají

 • Brandované „červené tlačítko“
 • Produktová microsite
 • Bannery v HbbTV aplikaci
 • Remarketing
 • Click2video
 • Sponzoring pořadů
 • Video reklama v archivu pořadů (preroll, midroll, postroll)
Jak se HbbTV liší od aplikací pro chytré televize

Jak se HbbTV liší od aplikací pro chytré televize

HbbTV je standardem pro výrobce televizorů a set-top-boxů i pro majitele obsahu – vysílatele. Díky tomu jedna aplikace pro HbbTV funguje na zařízeních od různých výrobců. Tím se zásadně liší od aplikací pro Smart TV.

Základním principem HbbTV je jednoznačná provázanost s konkrétní televizní stanicí, která HbbTV funkcionality využívá. Divák nemusí opustit sledované vysílání, aby se dostal k interaktivnímu obsahu. Zobrazí ho pouhým stiskem jednoho tlačítka.

CRA HbbTV Manager a červené tlačítko

Manager je nástroj, pomocí kterého můžete spravovat interaktivní obsah. Jednoduše si např. řídíte nasazování a zobrazování tzv. červeného tlačítka přímo do lineárního vysílání.

V HbbTV Manageru si také vytváříte a spravujete HbbTV portál. A nepotřebujete k tomu žádné technologické znalosti HbbTV prostředí. A nakonec vám dává přístup ke komplexním statistikám a reportům pro vyhodnocování úspěšnosti.

Bezpečnost

Přístup k aplikaci je zabezpečený víceúrovňovou ochranou

Ochrana se skládá z povolených připojení k HbbTV Manageru, přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla a z jednorázového SMS ověření na mobilní telefon spojený s daným uživatelským profilem.

Bezpečnost HbbTV Manageru řešíme na všech vrstvách

A to jak z pohledu RM ISO/OSI, tak z pohledu dostupnosti. Aplikace provozujeme v rámci naší vlastní infrastruktury, kde mají servery a služby zajištěnou dostupnost a ochranu proti hrozbám.

Více o zabezpečení služeb

 • Několikanásobně zálohovaná dodávka elektrické energie, včetně smluvně zajištěné dodávky nafty pro generátory ze státních hmotných rezerv
 • Geografická záloha a nepřetržitý monitoring celé Infrastruktury
 • Redundantní datová konektivita
 • Ochrana před kybernetickými útoky pomocí New Generation firewallů
 • Monitoring, detekce a mitigace DoS útoků a detekce anomálií síťového provozu

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.