České Radiokomunikace umí zasíťovat i na „zelené louce“

11. 11. 2009 - (Praha, 11. listopadu 2009) – České Radiokomunikace umí zasíťovat i na „zelené louce“ je mottem listopadové nabídky, která vychází vstříc specifickým podnikatelským aktivitám. Tentokrát České Radiokomunikace osloví nejen autosalóny, stavební a developerské firmy, ale také státní instituce - školy. Nabídka platí od 1. listopadu do 30. listopadu 2009 pro všechny nové zákazníky z těchto segmentů.

Díky novým technologiím, které České Radiokomunikace aktuálně nasazují do své sítě, je v současné době možné pokrytí i zcela nových lokalit. Pokud například developerské společnosti zahájí stavbu na „zelené louce“, jistě ocení možnost efektivního zřízení internetového a hlasového připojení přímo na místě stavby. Pro školy zase budou přínosem technologie umožňující flexibilně reagovat na neustále rostoucí potřeby studentů a autosalony určitě zaujme možnost komunikace s ostatními salony či centrálou zdarma. V každém případě se může jednat i o inovaci a modernizaci stávající telefonie, kterou daný subjekt právě disponuje. Jedná se o plynulý přechod na VoIP technologii. Samozřejmostí je zachování všech telefonních čísel.

„V letošním roce jsme zmodernizovali naši páteřní síť a spustili nové bezdrátové služby na bázi technologie WiMAX. Věřím, že díky těmto krokům dokážeme našim zákazníkům nabídnout vysoce vyspělá technologická řešení, která je mohou překvapit nejen snadnou realizací, ale i příznivou cenou,“ říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing Českých Radiokomunikací.

Bližší informace o této speciální nabídce mohou zájemci získat na zákaznické lince 800 400 450, nebo na stránkách Českých Radiokomunikací www.radiokomunikace.cz.