Aplikace Maxifi
 

Aplikace Maxifi

Chytré řešení pro vaše data  

Mějte informace ze svých IoT zařízení a senzorů pod kontrolou, kdykoliv po ruce. Stačí vám počítač nebo mobil a aplikace Maxifi od Alternetivo. O přenos dat, zabezpečení a všechno ostatní se postaráme. A vy můžete přehledy, grafy a analýzy dat z vašich zařízení využít k zlepšování svého businessu.

Vyzkoušejte IoT   

Pro koho je řešení určeno

 • Pro všechny zákazníky, kteří chtějí vizualizovat a sbírat data ze zařízení. Aplikace může sloužitjako dashboard nad daty z různých zařízení a zákazník tak má okamžitý přehled nad měřenými daty.
 • Pro zákazníky, kteří chtějí hlídat měřené hodnoty a chtějí vědět, kdy dojde k jejich překročení.
 • Pro zákazníky, kteří chtějí mít rychlý přehled nad provozním stavem svých zařízení.
 • Pro ty, kteří chtějí chytře optimalizovat své podnikání a předejít případným ztrátám nebo jiným nákladům při neočekávané události.

Výhody řešení

 • Lze využít již zaintegrované a doporučené zařízení, nebo lze na míru přidat jakákoliv zařízení, která už zákazník vlastní.
 • Rychlá tvorba a úprava grafu, které lze zároveň exportovat.
 • Export dat.
 • E-mailová a SMS notifikace při dosažení zákazníkem definovaných hodnot.
 • Tvorba vlastních uživatelských účtů s nastavením práv.
 • Moderní responzivní design.
 • Může ušetřit peníze, optimalizovat business a předejít ztrátám při neočekávaných událostech.

Jak můžete CRA IoT řešení využít?

Plovákový spínač Solidus Tech

LR-MU-PS-IP65

Jak udržet hladinu v patřičných mezích

Nádrže, studny, napajedla, odpadní jímky nebo třeba sklep. Tam všude vám IoT a záplavové čidlo dá vědět, když hladina klesne nebo stoupne tam, kam nemá. A zabrání tak žízni i záplavám.

Teploměr & vlhkoměr RisingHF

RHF1S001

Jak může IoT zachránit úrodu?

IoT čidlo RisingHF dokáže sledovat teplotu a vlhkost ve skleníku nebo v půdě. Když je potřeba, dá vám včas vědět, nebo rovnou automaticky spustí zavlažování. Tím nejen šetří práci zemědělcům, ale chrání úrodu a investice.

Senzor CO2 Globalsat

LH-111

Sledujte hodnoty CO2 – vyplatí se to

Množství CO2 ovlivňuje produktivitu. Na pracovišti nebo třeba ve škole. Když hodnota stoupne, projeví se u lidí únava a ospalost a produktivita klesá. Ale stačí IoT čidlo Globalsat LH-111, a do místnosti se včas dostane čerstvý vzduch.

CRA IoT CERTIFIED

CRA IoT CERTIFIED

Zařízení partnerů opatřená tímto logem jsou otestována experty CRA.
Testována je funkčnost s IoT technologií LoRaWAN.
Taková zařízení jsou pak nabízena k prodeji.
Seznam otestovaných zařízení je k dispozici na webu www.cra.cz.

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.