Reference a případové studie

Klíčem bylo hledat řešení v úzké spolupráci se zákazníkem

Společně se zákazníkem jsme našli řešení. Upravili jsme a nebo vyměnili celé provozní části. Hašení jsme umístili mimo sál, zajistili jsme zakrytování studené uličky a vyměnili jsme původní klimatizace za výkonnější. Po téměř dvou letech se podařilo postupně vyladit sál do podoby, která zákazníkovi přinesla potřebnou provozní jistotu a znamenala také nezanedbatelné provozní úspory.

Více informací

Aneb Server Housing v DC TOWER s přidanou hodnotou a úsporou nákladů pro společnost Active 24

„Server Housing od CRA jsme vybrali zejména proto, že nabízí nejvyšší technologický standard za přijatelných podmínek. Datové centrum DC TOWER má dostatek volných kapacit pro růst a je do něj průběžně investováno. Zároveň splnilo podmínky přítomnosti českého peeringového uzlu NIX.CZ a možnosti propojení s dalšími internetovými providery. Vysoká úroveň zajištění provozu datového centra nám i po dvou letech od přestěhování potvrzuje správnost naší volby.“

Tomáš Hála, IT SECURITY & OPERATIONS MANAGER, ACTIVE 24, s. r. o.

Více informací

Jak jsme přestěhovali celou společnost WEB4U a všechny jejich služby do DC TOWER.

„Protože naše služby stále rozvíjíme a zákazníků stále přibývá, potřebovali jsme pro naše technologie najít prostředí, které je moderní,
technologicky vyspělé a současně nabízí nadstandardní zabezpečení. Stávající datacentrum nám takové zázemí již nenabízelo.

Víme, že České Radiokomunikace do rozvoje svých datových center stále investují a nabízejí velmi moderní technologické prostředí.
Navíc nám dokázali nabídnout naprosto vyhovující prostory pro naše kanceláře. Volba tedy byla jasná,“

Pavel Kubas, výkonný ředitel společnosti Web4U

Více informací

Jak jsme pomáhali centralizovat a zabezpečit IT infrastrukturu ve společnosti PRO.MED.CS Praha a.s.

„Pro spolupráci s Českými Radiokomunikacemi jsme se rozhodli na základě předchozích zkušeností a dlouhodobé spolupráce. Vážíme si zejména expertních znalostí CRA a skvělé komunikace – která se prokázala zejména při analýze našich dosavadních systémů a návrhu řešení přesně na míru pro nás. CRA jsme si vybrali jako dlouhodobého partnera pro zajištění našeho interního i externího IT s potenciálem rozšíření spolupráce"

Roman Hošek, Corporate ICT Manager z PRO.MED.CS Praha a.s.

Více informací